בחירת תקליטן לאירוע- טיפים שימושיים

להפיק חתונה זה דבר מרגש ביותר, ולכן אפשר להבין מדוע אתם רוצים שהכול ייצא כפי שאתם מתכננים. מעבר לבחירת המקום, הבדים שלכם והאוכל, כדאי יהיה להתייחס גם לבחירת התקליטן, כי לתקליטן יש השפעה מרבית על הצלחת החתונה. הטיפ הראשון בבחירת התקליטן הוא לא להשאיר את ההתעסקות בכך לרגע האחרון, כי צריך זמן כדי להיות שלמים עם הבחירה.

קשר אישי וציוד טכני

הטיפ השני שיעזור לכם לבחור את התקליטן שלכם, זה לשים לב האם יש ביניכם חיבור בפגישה הראשונה או לא. אם אתם מרגישים שאין הבנה ולא נוצרת כימיה, עדיף שתעברו הלאה, כי איך אדם יוכל להתאים את המוזיקה לטעם שלכם אם אין ביניכם הבנה וקשר בסיסי? מעבר לכך, כדאי יהיה גם להגיע לחתונה שבה עובד התקליטן, כי כך תוכלו להתרשם מהצד הטכני של העבודה שלו וכך תוכלו לראות איך אנשים מגיבים לשירים שהוא משמיע. זו תהייה הזדמנות נפלאה לשמוע איזה קטעי מעבר הוא משמיע בין השירים וכך גם תראו האם הוא יודע להתאים את המוזיקה לקהל שנמצא מולו.

שדרוגים נוספים

הטיפ השלישי שהרבה פעמים יכול לגרום להצלחה מסחררת באירועים, זה אם תוסיפו לתקליטן שלכם עוד אלמנטים מיוחדים כמו מתופפים או גיטריסט שיוכל ללוות את המוזיקה. מוזיקה חיה תמיד משדרגת כל אירוע כך שאם זה שירות שהתקליטן שלכם יכול להציע לכם, כדאי יהיה לקחת את זה בחשבון. שווה להשקיע בבחירתו של DJ מקצועי כי כך החתונה תהייה הכי קרובה למה שתמיד חלמתם עליו.