שיר סלואו חתן וכלה

את עצם העובדה שחתונה זה אירוע מרגש כולנו יודעים, אך השאלה היא איך הופכים את האירוע הזה לעוד יותר משמח. בדרך כלל יש שלושה שירים חשובים בחתונה: הראשון זה שיר הכניסה לחופה, השני זה שיר שבירת הכוס והשלישי זה שיר הסלואו הראשון של הזוג כזוג נשוי. הכול הלך בסדר עד שניסיתם לבחור את שיר הסלואו שלכם? אם כך, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לדעת שאתם לא היחידים שמסתבכים עם בחירת השיר הזה, ושנית, כדאי שתדעו שיש היום הרבה אפשרויות שבעזרתן תוכלו להפוך את השיר זה למקורי ביותר.

משלבים ריקוד ושירה

רוב הזוגות שמתחתנים בוחרים בסך הכול שיר, שלהם נראה מקורי, ורוקדים לצליליו את הסלואו הראשון. עם זאת, כדאי לדעת שאתם יכולים לא רק לבחור שיר אלא גם להתאמן על ריקוד מיוחד עם איש מקצוע, ושנית, אתם גם יכולים להוסיף שירה שאתם שרים אחד לשני תוך כדי הריקוד. שני האלמנטים האלה יכולים להפוך את הסלואו הראשון שלכם לריקוד בלתי נשכח, כך שלמרות שזה ידרוש מכם לא מעט השקעה זה עדיין בהחלט כדאי.

שינוי מוזיקאלי תוך כדי השיר

אם חשוב לכם שהשיר יהיה מקורי ולא יישכח, הרי שכדאי לדעת שאתם גם יכולים להתחיל את הריקוד עם שיר מסוים ותוך כדי לשנות את הקצב שלו, את המילים או כל דבר אחר. בצורה כזאת תוכלו להכניס עוד אלמנטים לשיר ולריקוד המרגש, וכל אלה ביחד יהפכו את הסלואו שלכם למיוחד במינו.